Vymalování pokoje od 999,- Kč. Akční slevy od 5% do 30%.

Zpracování nabídky zdarma do 24 hod od zaměření.

Vysoká kvalita a ještě lepší cena. Vše bez záloh předem.

Malování na splátky z vlastních zdrojů s 0 % navýšením.

Malování bytů a domů na klíč.

Spokojenost našich klientů

Dobrá nápaditost a profesionální přístup. Byla jsem v barvách trochu zdrženlivá, ale nakonec jsem dala na profesionály a dopadlo to lépe, než jsem čekala.
p. Jurková, Dolní Břežany

Velice jsem ocenila možnost generálního úklidu po vymalování rodinného domku,který se mi opravdu hodil. Ještě jednou velice děkuji.
p. Tvrdý, Praha

S touto společností spolupracujeme již několik let na projektech pro vnitřní i vnější malířské práce. Svojí práci vždy vykonali profesionálně, spolehlivě a co je pro nás velmi důležité rychle.
Ústav Sociálních služeb, Praha

Dobré ceny, pořádek po vymalování. Překvapilo mě, že po domluvě nebyl problém dojet vymalovat i několik km za Prahu.
p. Oliva, Klínec

Zvolila jsem tuto firmu k vymalování pokoje a s odvedenou prací a příznivou cenou jsem byla velmi spokojena.
p. Höschlová, Praha

Člověk a barvy

Umělci a návrhaři interiérů již dávno pochopili, jak barva může dramaticky ovlivnit nálady, pocity a emoce. Barva to je silný komunikační nástroj a může být použit pro signalizaci akce, ovlivňuje nálady a může způsobit fyziologické reakce. A proto při výběru barvy ve Vaší místnosti, mějte na paměti, že každá barva má určitou psychologickou hodnotu. Barvy mají různé významy v různých kulturách. Zde Vám nejlevnější-malíři-pokojů.cz popíší psychologické vlastnosti základních barev.

Modrá je barva mysli a je v podstatě uklidňující. Zeptejte se lidí jaká je jejich oblíbená barva a jasná většina řekne modrá. Tato barva způsobuje, že tělo si vytváří uklidňující chemické látky. Lidé jsou v modrém pokoji více produktivní, protože se můžou soustředit na svoje úkoly. Modrá barva také snižuje krevní tlak a zpomaluje dýchání a srdeční frekvenci. 

 

 

Žlutá zachycuje radost ze slunce a vyjadřuje štěstí a proto je psychologicky nejsilnější barvou. Lidé ve žlutých pokojích mají tendenci přijít o náladu nebo se rozhněvat. Také se zdá, že miminka častěji brečí ve žlutém pokoji. Tato barva má tendenci vytvářet pocit frustrace a hněvu a nejvíce ze všech barev unavuje oči. Žlutá barva může také zvýšit metabolismus. Vzhledem k tomu, že tato barva je nejvíce viditelná barva, a přitahuje pozornosti, může být použita v reklamách, dopravní značkách atd.

 

Chcete-li na sebe upozornit, použijte červenou, která padne jako první do oka. Červená barva je spojena s láskou, teplem a pohodlím. Červená stimuluje rychlejší tlukot srdce a dýchání.  Červená, nejvíce intenzivní ze všech barev, vám zvýši hladinu adrenalinu jako žádný jiná.

 

 

Zelená je považována za nejvíce uklidňující barvu pro oči. Je to tradiční barva klidu, harmonie, pohodlí a dobře se rozvíjející energií.  V kuchyni barva mírně ochlazuje, ve společenské místnosti nebo obývacím pokoji podporuje uvolnění, ale má dost tepla na zvýšení pohodlí a soudržnosti. Zelená má také uklidňující účinek, pokud je použita jako hlavní barva v interiéru. Je to barva spojená s závistí, štědrostí, štěstím a plodností.

 

Fialová je ženská a romantická. Jaké byly šaty králů a královen? Ano byly fialové barvy, která je spojená s bohatstvím a prosperity. Tato barva stimuluje mozkovou aktivitu používanou v řešení problémů. Je to mystická barva, která je symbolem spirituality, duchovna a srdečnosti.

 

 

Růžová je ze všech barev nejuklidňující. Tato barva odčerpává energii a uklidňuje agresi. Myslete na růžovou jako barvu lásky, romantiky a jemných pocitů. Magenta nebo fuchsie jsou vnímány jako smyslné a dramatické. Ale pokud rozředíte červenou do světlých odstínů růžové, pak syrová smyslnost červené bude rozpuštěna do jemného romantismu.

 

 

Oranžová je spojovaná s ambicemi. Je to barva vázaná na zábavu, šťastné a energetické dny a teplo. Je symbolem optimismu, mládí a radosti ze života. Pomáhá proti depresím, pesimismu a nechuti. Vzbuzuje v člověku velkou zvědavost a chuť na dobrodružství.

 

 

Tato barva je nejvíce spojována se spolehlivostí, stabilitou a přátelstvím. Je to barva samotné země. Nepoužívejte ji v malém prostoru, protože bude pro místnost příliš ohromující a může způsobit i skličující pocit. Barva trpělivých a spolehlivých lidí. Preferují ji lidé, kteří stojí nohami pevně na zemi. 
 

 

Bílá barva je symbolem čistoty, nevinnosti a jasnosti. Bílá odráží světlo a je považována za letní barvu. Je velmi populární ve zdobení a módě, protože je lehká, neutrální a jde se vším. Je chladivou barvou, která působí rozjasňujícím dojmem, zvětšuje prostor a napomáhá přemýšlení.

  

 

Černá barva je opakem bílé. Symbolizuje tajemno, mystiku a smutek, ale přesto je to oblíbená barva. Černá je barva autority a moci, stability a pevnosti. Černá se nejlépe vyjímá v malých dávkách jako akcentní barva, ale někteří odborníci tvrdí, že každý pokoj potřebuje dotek černé, aby se ostatní barvy „uzemnily“ a prostor dostal hloubku.