Vymalování pokoje od 999,- Kč. Akční slevy od 5% do 30%.

Zpracování nabídky zdarma do 24 hod od zaměření.

Vysoká kvalita a ještě lepší cena. Vše bez záloh předem.

Malování na splátky z vlastních zdrojů s 0 % navýšením.

Malování bytů a domů na klíč.

Spokojenost našich klientů

Dobré ceny, pořádek po vymalování. Překvapilo mě, že po domluvě nebyl problém dojet vymalovat i několik km za Prahu.
p. Oliva, Klínec

Doporučejeme! Skvěle zrealizovaná práce, profesionální přístup a spolehliví malíři. Vše perfektně uklizeno. Příznivé ceny.
p. Faitová, Praha Dubeč

Velice děkuji za rychlou realizaci a perfektně odvedenou práci za dobrou cenu. Velmi mile mě překvapila časová flexibilita pracovníků, která pro mne byla velmi důležitá.
p. Brázda, Praha Řeporyje

Rychlé a podrobné vypracování cenové nabídky. Profesionalita, příznivá cena a odborné poradenství. Mohu jen doporučit.
p. Pataková, Praha Popovičky

S touto společností spolupracujeme již několik let na projektech pro vnitřní i vnější malířské práce. Svojí práci vždy vykonali profesionálně, spolehlivě a co je pro nás velmi důležité rychle.
Ústav Sociálních služeb, Praha

Člověk a barvy

Umělci a návrhaři interiérů již dávno pochopili, jak barva může dramaticky ovlivnit nálady, pocity a emoce. Barva to je silný komunikační nástroj a může být použit pro signalizaci akce, ovlivňuje nálady a může způsobit fyziologické reakce. A proto při výběru barvy ve Vaší místnosti, mějte na paměti, že každá barva má určitou psychologickou hodnotu. Barvy mají různé významy v různých kulturách. Zde Vám nejlevnější-malíři-pokojů.cz popíší psychologické vlastnosti základních barev.

Modrá je barva mysli a je v podstatě uklidňující. Zeptejte se lidí jaká je jejich oblíbená barva a jasná většina řekne modrá. Tato barva způsobuje, že tělo si vytváří uklidňující chemické látky. Lidé jsou v modrém pokoji více produktivní, protože se můžou soustředit na svoje úkoly. Modrá barva také snižuje krevní tlak a zpomaluje dýchání a srdeční frekvenci. 

 

 

Žlutá zachycuje radost ze slunce a vyjadřuje štěstí a proto je psychologicky nejsilnější barvou. Lidé ve žlutých pokojích mají tendenci přijít o náladu nebo se rozhněvat. Také se zdá, že miminka častěji brečí ve žlutém pokoji. Tato barva má tendenci vytvářet pocit frustrace a hněvu a nejvíce ze všech barev unavuje oči. Žlutá barva může také zvýšit metabolismus. Vzhledem k tomu, že tato barva je nejvíce viditelná barva, a přitahuje pozornosti, může být použita v reklamách, dopravní značkách atd.

 

Chcete-li na sebe upozornit, použijte červenou, která padne jako první do oka. Červená barva je spojena s láskou, teplem a pohodlím. Červená stimuluje rychlejší tlukot srdce a dýchání.  Červená, nejvíce intenzivní ze všech barev, vám zvýši hladinu adrenalinu jako žádný jiná.

 

 

Zelená je považována za nejvíce uklidňující barvu pro oči. Je to tradiční barva klidu, harmonie, pohodlí a dobře se rozvíjející energií.  V kuchyni barva mírně ochlazuje, ve společenské místnosti nebo obývacím pokoji podporuje uvolnění, ale má dost tepla na zvýšení pohodlí a soudržnosti. Zelená má také uklidňující účinek, pokud je použita jako hlavní barva v interiéru. Je to barva spojená s závistí, štědrostí, štěstím a plodností.

 

Fialová je ženská a romantická. Jaké byly šaty králů a královen? Ano byly fialové barvy, která je spojená s bohatstvím a prosperity. Tato barva stimuluje mozkovou aktivitu používanou v řešení problémů. Je to mystická barva, která je symbolem spirituality, duchovna a srdečnosti.

 

 

Růžová je ze všech barev nejuklidňující. Tato barva odčerpává energii a uklidňuje agresi. Myslete na růžovou jako barvu lásky, romantiky a jemných pocitů. Magenta nebo fuchsie jsou vnímány jako smyslné a dramatické. Ale pokud rozředíte červenou do světlých odstínů růžové, pak syrová smyslnost červené bude rozpuštěna do jemného romantismu.

 

 

Oranžová je spojovaná s ambicemi. Je to barva vázaná na zábavu, šťastné a energetické dny a teplo. Je symbolem optimismu, mládí a radosti ze života. Pomáhá proti depresím, pesimismu a nechuti. Vzbuzuje v člověku velkou zvědavost a chuť na dobrodružství.

 

 

Tato barva je nejvíce spojována se spolehlivostí, stabilitou a přátelstvím. Je to barva samotné země. Nepoužívejte ji v malém prostoru, protože bude pro místnost příliš ohromující a může způsobit i skličující pocit. Barva trpělivých a spolehlivých lidí. Preferují ji lidé, kteří stojí nohami pevně na zemi. 
 

 

Bílá barva je symbolem čistoty, nevinnosti a jasnosti. Bílá odráží světlo a je považována za letní barvu. Je velmi populární ve zdobení a módě, protože je lehká, neutrální a jde se vším. Je chladivou barvou, která působí rozjasňujícím dojmem, zvětšuje prostor a napomáhá přemýšlení.

  

 

Černá barva je opakem bílé. Symbolizuje tajemno, mystiku a smutek, ale přesto je to oblíbená barva. Černá je barva autority a moci, stability a pevnosti. Černá se nejlépe vyjímá v malých dávkách jako akcentní barva, ale někteří odborníci tvrdí, že každý pokoj potřebuje dotek černé, aby se ostatní barvy „uzemnily“ a prostor dostal hloubku.